POPTÁVKA SPOLUPRÁCE menu zábavy

Produkce:

+420 725 513 037

Reference

CENTRUM BABYLON a.s.

Místo realizace: Liberec

Hodnocení zákazníkem

Agenturu DanceMission.CZ využíváme celoročně na dětské akce a musím vyzdvihnout jejich kreativitu, samostatnost a profesionální přístup, který přispěl i k tomu, že jsme začali jejich služby využívat častěji. Vždy přichází s novým programem, který uzpůsobují na míru našim představám. Naši návštěvníci je zbožňují a je s nimi až taková zábava, že se s dětmi zapojují i dospělí a o to nám jde. Aby byl program pro celou rodinu. My v Babylonu je zkrátka milujeme.

Eva Líkařová / referent marketingu

FUJIKOKI CZECH s.r.o.

Místo realizace: V prostorách závodu

Hodnocení zákazníkem

Ráda bych poděkovala celému týmu DanceMission.CZ za profesionální přístup a spolupráci na Rodinném dni ve Fujikoki Czech. Proč jsme se rozhodli pro tuto agenturu? Vysoká profesionalita a skvělá zábava bez komplikací. Přeji Vám i nadále spoustu spokojených zákazníků.

Káťa Janáčková / HR & GA Specialist

UNIFRAX, s.r.o.

Místo realizace: Dubí

Produkční zajištění "Den dětí" 2017 a 2018

Hodnocení zákazníkem

Akci „Dětský den Unifrax“ hodnotím jako vydařenou, dětem se mooooc líbil program animátorů, kteří bavili děti po celé odpoledne při různých soutěžích. Vyřádily se v hasičské pěně a vyzkoušely si vytvořit velké bubliny, stejně tak měla úspěch i skluzavka, sagway a jízda na koních. Jen jsme nestihli vyzkoušet tenis... Máme na co vzpomínat. Fakt to nemělo chybu.:-) Na akci se mi líbil přístup všech animátorů z agentury DanceMission.CZ! Program neměl hluchá místa, bavil všechny věkové kategorie. Bylo fajn, že měli všichni firemní svítivá trička a mohl se člověk v davu zorientovat. Určitě DanceMission.CZ doporučím. Super a uvolněná atmosféra, přirozený moderátor a animátoři, kteří dokázali strhnout na akci děti i dospělé.

Ing. Martin Rychtařík / Quality Engineer / Metrologist

MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) S.R.O.

Místo realizace: V prostorách společnosti Magna (CZ) s.r.o. a v MC Koloseum Krupka

Kompletní zajištění eventů: Chaba Day, Mikulášská akce, Vánoční večírek

Hodnocení zákazníkem

S agenturou Dance Mission jsem spolupracovala již v mém předešlém zaměstnání. Proto když jsme se rozhodli v naší firmě uspořádat výše uvedené akce pro zaměstnance byla volba pro tuto firmu jasná. Svým profesionálním přístupem a lidskostí se každá akce promění na velmi rodinou atmosféru. Děkuji za skvěle připravené eventy a vždy vstřícný a proaktivní přístup. Těším se na spolupráci do budoucna.

Petra Šrédlová | HR specialista

Pierburg s.r.o.

Místo realizace: V areálu závodu Pierburg s.r.o.

Letní event - Open Day 2017

Hodnocení zákazníkem

Pro spolupráci s agenturou Dancemission.CZ jsme se rozhodli poprvé v rámci oživení tradičního Dne otevřených dveří v Pierburgu a nelitujeme toho. Příprava i průběh akce byla nad očekávání, včetně moderování v průběhu celého odpoledne. Největší ohlas mezi hosty měl jednoznačně Fotokoutek, ale celkově hodnotíme akci jako velmi povedenou také díky spolupráci s firmou Dancemission.CZ. Neváhal bych Dancemission.CZ doporučit na podobný typ akcí jako byla ta naše.

Pavel Kudlička | HR specialista

Městys Hostomice

Místo realizace: Hostomice

Dětské pořady

Hodnocení zákazníkem

Agentura DanceMission pro nás již pracovala i v minulých letech a je znát, že na programech pracují s velkou dávkou profesionality. Na letošní oslavě dne dětí předvedli svoje nejlepší vystoupení, které jsme měli možnost shlédnout. Ve skoro tropickém dni, kdy ručička teploměru šplhala skoro ke třicítce, dokázali zabavit a zaujmout děti tak, že neměli ani chviličku bez zábavy. Určitě jsme se s touto agenturou neviděli naposledy.

Ivan Holata | starosta

Naši klienti