POPTÁVKA SPOLUPRÁCE menu zábavy

Produkce:

+420 725 513 037

Reference

MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) S.R.O.

Místo realizace: V prostorách společnosti Magna (CZ) s.r.o. a v MC Koloseum Krupka

Kompletní zajištěná eventů: Chaba Day, Mikulášská akce, Vánoční večírek

Hodnocení zákazníkem

S agenturou Dance Mission jsem spolupracovala již v mém předešlém zaměstnání. Proto když jsme se rozhodli v naší firmě uspořádat výše uvedené akce pro zaměstnance byla volba pro tuto firmu jasná. Svým profesionálním přístupem a lidskostí se každá akce promění na velmi rodinou atmosféru. Děkuji za skvěle připravené eventy a vždy vstřícný a proaktivní přístup. Těším se na spolupráci do budoucna.

Petra Šrédlová | HR specialista

Pierburg s.r.o.

Místo realizace: V areálu závodu Pierburg s.r.o.

Letní event - Open Day 2017

Hodnocení zákazníkem

Pro spolupráci s agenturou Dancemission.CZ jsme se rozhodli poprvé v rámci oživení tradičního Dne otevřených dveří v Pierburgu a nelitujeme toho. Příprava i průběh akce byla nad očekávání, včetně moderování v průběhu celého odpoledne. Největší ohlas mezi hosty měl jednoznačně Fotokoutek, ale celkově hodnotíme akci jako velmi povedenou také díky spolupráci s firmou Dancemission.CZ. Neváhal bych Dancemission.CZ doporučit na podobný typ akcí jako byla ta naše.

Pavel Kudlička | HR specialista

Městys Hostomice

Místo realizace: Hostomice

Dětské pořady

Hodnocení zákazníkem

Agentura DanceMission pro nás již pracovala i v minulých letech a je znát, že na programech pracují s velkou dávkou profesionality. Na letošní oslavě dne dětí předvedli svoje nejlepší vystoupení, které jsme měli možnost shlédnout. Ve skoro tropickém dni, kdy ručička teploměru šplhala skoro ke třicítce, dokázali zabavit a zaujmout děti tak, že neměli ani chviličku bez zábavy. Určitě jsme se s touto agenturou neviděli naposledy.

Ivan Holata | starosta

Nemak Czech Republic s.r.o.

Místo realizace: Kahan / Most

Vánoční večírek

Hodnocení zákazníkem

Tento rok jsme se rozhodli uspořádat Vánoční večírek na klíč a to ve spolupráci s agenturou DanceMission. Vzhledem k tomu, že to byla naše první akce s touto agenturou, byly jsme plni očekávání, zda se vše povede a hlavně, jestli se to bude zaměstnancům líbit. Výsledkem bylo profesionální chování a komunikace po celou dobu plánování akce, skvělá organizace večírku včetně výzdoby a naprosto skvělé zajištění a naplánování programu, který si zaměstnanci náležitě užili. Pokud budu citovat slova našich zaměstnanců, musím říct, že to byl nejlepší večírek, který jsme kdy měli. Velké díky patří celému realizačnímu týmu, který se na akci podílel. Už teď se těšíme na další spolupráci.

Veronika Říhová | HR Manager

Möbelix / Ústí nad Labem

Místo realizace: Möbelix, Ústí nad Labem

Kolo štěstí

Hodnocení zákazníkem

Děkujeme produkční agentuře DanceMission za profesionální zvládnutí akce Kolo Štěstí v prodejně Möbelix v Ústí nad Labem. Nejenže bylo vše od počátků bez nejmenšího zádrhelu zvládnuto, dostalo se nám dalšího nadstandartního servisu například v podobě zajímavých nápadů a rad, jak akci ještě lépe prezentovat. Těšíme se na další spolupráci třeba pří dalším Kole Štěstí. Za tým Möbelixu v Ústí nad Labem. Jakub Mádlo

Jakub Mádlo | vedoucí obchodního domu

CzechPak Manufacturing, s.r.o.

Místo realizace: Teplice / Srbice

Přífiremní tábor

Hodnocení zákazníkem

V letošním roce uspořádala naše firma ve spolupráci s agenturou DanceMission první 5 denní „přífiremní“ tábor pro děti našich zaměstnanců pod názvem Týden jako v pohádce. I když přiznávám jisté obavy, zda to nebude příliš velké sousto a zda vše proběhne v klidu, byl nakonce průběh i výsledek tábora nad naše očekávání! Sehraná parta lidí, nabitý program, úžasný přístup k dětem. Dovolím si ulehčit práci a budu citovat, jak program hodnotlily samotné děti prostřednictvím rodičů: „ Boží! Chceme ještě.., Super tábor, 1*, perfektní, těším se na příští rok..“ A já můžu jen dodat, že byl odveden velký kus kvalitní práce, jejímž výsledkem byly nadšené a rozzářené děti i nadšení rodiče! Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a těšíme se na další společné akce.

Helena Rozkošová | HR Manager CPM & APAC

Naši klienti