POPTÁVKA SPOLUPRÁCE menu zábavy

Produkce:

+420 725 513 037

Reference

FUJIKOKI CZECH s.r.o.

Místo realizace: V prostorách závodu

Hodnocení zákazníkem

Ráda bych poděkovala celému týmu DanceMission.CZ za profesionální přístup a spolupráci na Rodinném dni ve Fujikoki Czech. Proč jsme se rozhodli pro tuto agenturu? Vysoká profesionalita a skvělá zábava bez komplikací. Přeji Vám i nadále spoustu spokojených zákazníků.

Káťa Janáčková / HR & GA Specialist

UNIFRAX, s.r.o.

Místo realizace: Dubí

Produkční zajištění "Den dětí" 2017 a 2018

Hodnocení zákazníkem

Akci „Dětský den Unifrax“ hodnotím jako vydařenou, dětem se mooooc líbil program animátorů, kteří bavili děti po celé odpoledne při různých soutěžích. Vyřádily se v hasičské pěně a vyzkoušely si vytvořit velké bubliny, stejně tak měla úspěch i skluzavka, sagway a jízda na koních. Jen jsme nestihli vyzkoušet tenis... Máme na co vzpomínat. Fakt to nemělo chybu.:-) Na akci se mi líbil přístup všech animátorů z agentury DanceMission.CZ! Program neměl hluchá místa, bavil všechny věkové kategorie. Bylo fajn, že měli všichni firemní svítivá trička a mohl se člověk v davu zorientovat. Určitě DanceMission.CZ doporučím. Super a uvolněná atmosféra, přirozený moderátor a animátoři, kteří dokázali strhnout na akci děti i dospělé.

Ing. Martin Rychtařík / Quality Engineer / Metrologist

MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) S.R.O.

Místo realizace: V prostorách společnosti Magna (CZ) s.r.o. a v MC Koloseum Krupka

Kompletní zajištění eventů: Chaba Day, Mikulášská akce, Vánoční večírek

Hodnocení zákazníkem

S agenturou Dance Mission jsem spolupracovala již v mém předešlém zaměstnání. Proto když jsme se rozhodli v naší firmě uspořádat výše uvedené akce pro zaměstnance byla volba pro tuto firmu jasná. Svým profesionálním přístupem a lidskostí se každá akce promění na velmi rodinou atmosféru. Děkuji za skvěle připravené eventy a vždy vstřícný a proaktivní přístup. Těším se na spolupráci do budoucna.

Petra Šrédlová | HR specialista

Pierburg s.r.o.

Místo realizace: V areálu závodu Pierburg s.r.o.

Letní event - Open Day 2017

Hodnocení zákazníkem

Pro spolupráci s agenturou Dancemission.CZ jsme se rozhodli poprvé v rámci oživení tradičního Dne otevřených dveří v Pierburgu a nelitujeme toho. Příprava i průběh akce byla nad očekávání, včetně moderování v průběhu celého odpoledne. Největší ohlas mezi hosty měl jednoznačně Fotokoutek, ale celkově hodnotíme akci jako velmi povedenou také díky spolupráci s firmou Dancemission.CZ. Neváhal bych Dancemission.CZ doporučit na podobný typ akcí jako byla ta naše.

Pavel Kudlička | HR specialista

Městys Hostomice

Místo realizace: Hostomice

Dětské pořady

Hodnocení zákazníkem

Agentura DanceMission pro nás již pracovala i v minulých letech a je znát, že na programech pracují s velkou dávkou profesionality. Na letošní oslavě dne dětí předvedli svoje nejlepší vystoupení, které jsme měli možnost shlédnout. Ve skoro tropickém dni, kdy ručička teploměru šplhala skoro ke třicítce, dokázali zabavit a zaujmout děti tak, že neměli ani chviličku bez zábavy. Určitě jsme se s touto agenturou neviděli naposledy.

Ivan Holata | starosta

Nemak Czech Republic s.r.o.

Místo realizace: Kahan / Most

Vánoční večírek

Hodnocení zákazníkem

Tento rok jsme se rozhodli uspořádat Vánoční večírek na klíč a to ve spolupráci s agenturou DanceMission. Vzhledem k tomu, že to byla naše první akce s touto agenturou, byly jsme plni očekávání, zda se vše povede a hlavně, jestli se to bude zaměstnancům líbit. Výsledkem bylo profesionální chování a komunikace po celou dobu plánování akce, skvělá organizace večírku včetně výzdoby a naprosto skvělé zajištění a naplánování programu, který si zaměstnanci náležitě užili. Pokud budu citovat slova našich zaměstnanců, musím říct, že to byl nejlepší večírek, který jsme kdy měli. Velké díky patří celému realizačnímu týmu, který se na akci podílel. Už teď se těšíme na další spolupráci.

Veronika Říhová | HR Manager

Naši klienti