POPTÁVKA SPOLUPRÁCE menu zábavy

Produkce:

+420 725 513 037

Pro firmy

Získat a především udržet si kvalitní a loajální zaměstnance je v současné době stále větší problém. Je proto potřeba nabídnout něco víc než konkurence. Jedním z oceňovaných benefitů jsou například i rodinné akce a dětské dny. Ať už se rozhodnete uspořádat pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky zábavnou, tematicky zaměřenou nebo sportovní rodinnou akci, jsme připraveni zajistit vše potřebné. Tým našich profesionálních a proškolených animátorů zabaví děti Vašich zaměstnanců, a všichni tak odnesou příjemný zážitek spojený s Vaší společností.

Teambuildingy

Teambuilding je zážitkový vzdělávací program a je neopomenutelnou součástí dobrého chodu společnosti. Vzájemně propojuje zaměstnance a popřípadě i vedení společnosti, posiluje týmovou komunikaci, řešení problémů, vzájemné porozumění, vytváří dobré vztahy a v neposlední řadě i loajalitu. Společnostem, které se o své lidi starají a hýčkají si je, jsou odměnou výkonní a spokojení zaměstnanci. Připravíme pro Vás různé taktické a strategické hry, soutěže, sportovní turnaje nebo aktivity směřované ke společnému řešení problémů. Samozřejmostí je veškeré technické zajištění od ubytování až po občerstvení.

Přífiremní tábory,prázdninové programy a firemní školka

Mít konkurenční výhodu před ostatními zaměstnavateli v okolí je velmi důležité. Proč si ji nezajistit například i tím, že pro děti svých zaměstnanců zajistíte tzv. „přífiremní tábory“ a prázdninové programy ve dnech, kdy Vaši zaměstnanci řeší program pro své děti, které mají například pololetní prázdniny. A chcete-li zajít ještě dál a stát se špičkou mezi zaměstnavateli, nabízíme Vám poradenství a aktivní podporu při zřízení tzv. dětské skupiny, která je určena pro děti od jednoho roku až do zahájení povinné školní docházky. Nejen že si touto cestou můžete zajistit jedinečnost a dobré jméno, ale umožníte svým zaměstnancům optimální spojeni profesního a soukromého života. Co je víc na cestě k vytváření silného firemního zázemí?

PR a komunikace

Pomůžeme Vám s přípravou a realizací PR aktivit, propagace, inzerce a vším, co potřebujete k efektivní komunikaci směrem k veřejnosti a obchodním partnerům. Nejen však komunikace s veřejností je klíčem k obchodním úspěchům. Loajální a motivovaní zaměstnanci jsou tím největším bohatstvím, které každá společnost má. Je proto velmi důležité vést se zaměstnanci otevřenou a upřímnou komunikaci. Zajistíme pro Vaši společnost vydávání  firemního bulletinu či časopisu ať už v elektronické nebo tištěné podobě, připravíme různé zaměstnanecké soutěže a projekty podporující pozitivní vztah zaměstnanců k zaměstnavateli. Velmi rádi se budeme podílet také na tvorbě dlouhodobých i krátkodobých donátorských strategií budujících pozitivní společenskou odpovědnost a dobré jméno Vaší společnosti.

Fotografické služby

Profesionální portrét Vám pomůže udělat správný dojem na Vaše obchodní partnery a zákazníky. Zajistíme Vám komplexní a profesionální fotografické služby. Vytvoříme jednotnou koncepci od manažerských portrétů, life-stylových fotografií, designové fotografie interiérů a exteriérů, nebo třeba produktovou fotografii. Doporučíme stylistku a vizážistku, samozřejmostí je profesionální retuš.  Při společenských akcí zajistíme reportážní fotografie, fotokoutky a samozřejmě také video-dokumentaci.  Veškeré fotografie Vám předáme v plné kvalitě bez omezení práv jejich užití.

Máme chuť Vám přinést pozitivní emoce a nezapomenutelné zážitky.
Váš tým DanceMission.cz zajistí:

Firemní eventy

Konference

Family day

Dny otevřených dvěří

Společenské večírky

Vzdělávací odpoledne

Výlety po České republice

Adrenalinové odpoledne


Dále zajistíme:
koordinaci celého eventu
pronájem vhodných prostor
catering
květinovou výzdobu
komunikaci s umělci
registraci příchozích hostů
představení společnosti (moderátorem)
navigační prvky
výrobu pozvánek
foto a video z eventu

Nezávazná poptávka - ZDE

Naši klienti